AVANT 860i – SNÖMASKIN!

Kampanjpris på denna maskin!! Obs gäller detta ex. I lager! 725.000.- ord.pris 800.300.-, Fullutrustad maskin med 1.900kg i lyft förmåga, 30km/h, GT hytt med AC trafikbelysning och led arbetsljus! Luftfjädrad deluxe stol, anti slip, extra funktion i joysticken, extra oljeuttag bak! 2års Garanti!!

Vi har kompletterande vinterutrustning hemma vikplog, sandpridare etc

Kampanjpris: 725.000kr

KAMPANJPRIS:

725 000 kr

exkl. moms

FÖRSÄLJNING

Bengt Andersson

Östra Uppland & östra Stockholm

070-639 75 09

018-18 30 93

bengt.andersson@traktornord.se

Johan Andersson

Södra Uppland

070-30 22 873

018-18 30 75

johan.andersson@traktornord.se

Peter Larsson

Västmanland, Enköping & Bålsta

070-238 28 50

021-15 16 04

peter.larsson@traktornord.se

Alexander Vedh

Västmanland, Enköping & Bålsta

070-425 82 72

021-15 16 02

alexander.vedh@traktornord.se

Anders Jonsson

Västra Södermanland

070-437 11 47

0151-75 07 00

anders.jonsson@traktornord.se

Anders Gruving

Dalarna och södra Gävleborg

070-765 39 91

026-420 17 17

anders.gruving@traktornord.se

Herman Nylund

Södra Uppland / Norra Stockholm

070-226 71 08

018-489 40 36

herman.nylund@traktornord.se

Erik Petersson

Södra Stockholm

070-107 69 34

08-50 66 57 06

erik.petersson@traktornord.se

Johan Braun

Stockholm och Södermanland

073-087 40 75

08-50 66 57 02

johan.braun@traktornord.se