Nykvarn

NYKVARN

TELEFON

08-50 66 57 00

ÖPPETTIDER

Vardagar 07:00-17:00

Utökad tillgänglighet på verkstad och reservdelar.

Från 1 augusti har vi på Traktor Nord Skördejour.

Du når oss på 018- 18 30 80 efter ordinarie öppettider:

Val 1 Reservdelsjour

Val 2 Verkstadsjour 

Verkstadsjour

Vardagar 16:00 – 19:00

Helg: 08:00 – 16:00

Du når jourhavande mekaniker på 018- 18 30 80 ”Knappval 2 –> Verkstadsjour”

Reservdelarsjour

Vardagar 17:00 – 19:00

Helg: 09:00 – 16:00

Du når reservdelsjouren på 018- 18 30 80 ”Knappval 1 –> Verkstadsjour”

Jourdebitering

Utryckning från hemmet. Jourkostnad 1500:- exkl. moms.

Telefonsupport mekaniker 800:- exkl. moms.

Tillkommer ordinarie timpriser, resekostnader, reservdelar och frakter.

Förlängning av jouren sker vid behov.

NYKVARN

KONTAKT:
08-506 657 00
Öppet: Vardagar 07:00-17:00

info@traktornord.se

KONTOR/EKONOMI:
Öppet: Vardagar 08:00-17:00

FÖRSÄLJNING:
Öppet: Vardagar 08:00-17:00

RESERVDELAR:
Öppet: Vardagar 07:00-17:00

VERKSTAD:
Öppet: Vardagar 07:00-16:00

BESÖKSADRESS:
Skälbyvägen 17, 155 35 Nykvarn

FAKTURAADRESS:
Lövstalöt, 755 93 Uppsala

FÖRSÄLJNING

FÖRSÄLJNING

Öppettider: 08:00-17:00

08-50 66 57 00

info@traktornord.se

Erik Petersson

Säljare: Entreprenad

070-101 69 34

08-50 66 57 06

erik.petersson@traktornord.se

Peter Larsson

Säljare: Lantbruk

070-238 28 50

021-15 16 04

peter.larsson@traktornord.se

Anders Jonsson

Säljare: Lantbruk

070-437 11 47

0151-75 57 00

anders.jonsson@traktornord.se

SERVICE

SERVICE

Öppettider: 07:00-16:00

08-50 66 57 01

info@traktornord.se

Jan Larsson

Verkmästare: Lantbruk & Entreprenad
jan.larsson@traktornord.se

Mikael Larsson

Verkmästare: Entreprenad
mikael.larsson@traktornord.se

RESERVDELAR / BUTIK

RESERVDELAR / BUTIK

Öppettider: 07:00-17:00

08-50 66 57 03

nykvarn-butiken@traktornord.se

Mija Söderbaum

Reservdelar
mija.soderbaum@traktornord.se

Joakim Sundström

Reservdelar
joakim.sundstrom@traktornord.se

Kent Johansson

Reservdelar
kent.johansson@traktornord.se

ADMINISTRATION

ADMINISTRATION

Öppettider: 08:00-17:00

018-18 30 80

info@traktornord.se