Uppsala

UPPSALA

Huvudkontor

TELEFON

018-18 30 80

ÖPPETTIDER

Vardagar 07:00-17:00

UPPSALA

KONTAKT:
018-18 30 80
Öppet: Vardagar 07:00-17:00
info@traktornord.se

KONTOR/EKONOMI:
Öppet: Vardagar 08:00-17:00
info@traktornord.se

FÖRSÄLJNING:
Öppet: Vardagar 08:00-17:00

RESERVDELAR:
Öppet: Vardagar 07:00-17:00

VERKSTAD:
Öppet: Måndag till torsdag 07:00-16:00 / Fredagar 07:00-15:00

BESÖKSADRESS:
Lövstalöt, 755 93 Uppsala

FAKTURAADRESS:
Lövstalöt, 755 93 Uppsala

FÖRSÄLJNING

FÖRSÄLJNING

Öppettider: 08:00-17:00

018-18 30 90

info@traktornord.se

Mats Hjelmstedt

Säljare: Lantbruk

070-108 98 46

018-18 30 83

mats.hjelmstedt@traktornord.se

Mats Wassberg

Säljare: Lantbruk

070-109 15 70

018-18 30 73

mats.wassberg@traktornord.se

Rickard Melin

Säljare: Lantbruk & ATV

070-387 26 67

018-18 30 81

rickard.melin@traktornord.se

Bengt Andersson

Säljare: Lantbruk

070-639 75 09

018-18 30 93

bengt.andersson@traktornord.se

Herman Nylund

Entreprenad Uppland / Norra Stockholm

070-226 71 08

018-489 40 36

herman.nylund@traktornord.se

SERVICE

SERVICE

Öppettider: 07:00-16:00

018-18 30 95

info@traktornord.se

Roger Ekman

Serviceansvarig
roger.ekman@traktornord.se

Anders Lindborg

Verkmästare: Entreprenad, Rottne & övrigt
anders.lindborg@traktornord.se

Tomas Broxe

Verkmästare: Nyleverans
tomas.broxe@traktornord.se

Patrik Forslöv

Garanti & reklamation
patrik.forslov@traktornord.se

Åke Andersson

Kontakta: Anders Lindborg för Rottne verkstad
anders.lindborg@traktornord.se

Oskar Lindkvist

Verkmästare Skördemaskiner & GPS
oskar.lindkvist@traktornord.se

Gunnar Gustavsson

Verkmästare: Traktor, Polaris & övrigt
gunnar.gustavsson@traktornord.se

RESERVDELAR / BUTIK

RESERVDELAR / BUTIK

Öppettider: 07:00-17:00

018-18 30 85

butiken@traktornord.se

Åke Andersson

Kontakta:  Mats Norén för Rottne reservdelar
mats.noren@traktornord.se

Peter Nilsson

Butik & Husqvarna
peter.nilsson@traktornord.se

Mathias Karlsson

Reservdelar
mathias.karlsson@traktornord.se

Michael Backman Olsson

Reservdelar
mbo@traktornord.se

Mats Norén

Reservdelar / Polaris & Rottne
mats.noren@traktornord.se

Anders Jakobsson

Reservdelar
anders.jakobsson@traktornord.se

Patrik Mattsson

Reservdelar
patrik.mattsson@traktornord.se

Peter Akej

Reservdelar
peter.akej@traktornord.se

Matilda Björkegren

Administration
matilda.bjorkegren@traktornord.se

Maria Nejdbring

Reservdelar
maria.nejdbring@traktornord.se

ADMINISTRATION

ADMINISTRATION / KONTOR

Öppettider: 08:00-17:00

018-18 30 80

info@traktornord.se

Thomas Walfridson

VD / Ägare

Thomas Andersson

Vice VD

Jesper Walfridsson

Fastighet & inköpsansvarig

Thomas Nilemo

Ekonomichef

Ann Jern

Administration

Anita Pettersson

Administration

Pia Friberg

Administration

Gustav Östling

Reservdelschef

Niklas Widemark

Reservdelschef

Daniel Lilja

Försäljningsansvarig: Lantbruk

Peter Lundström

Försäljningsansvarig: Entreprenad