Västerås

VÄSTERÅS

TELEFON

021-15 16 00

ÖPPETTIDER

Vardagar 07:00-16:30

VÄSTERÅS

Jour

Utökad tillgänglighet på verkstad och reservdelar.
Mellan 31 maj och 4 juli har vi Valljour. (ej midsommar/midsommardagen).

Verkstad
Vardagar 16:00 – 19:00
Helg: 08:00 – 16:00
Du når jourhavande mekaniker på 070- 639 75 48

Reservdelar
Vardagar 17:00 – 19:00
Helg: 08:00 – 16:00
Du når reservdelsjouren på 070- 639 75 07

Utryckning från hemmet. Jourkostnad 1000:- exkl. moms.
Telefonsupport mekaniker 500:- exkl. moms.
Tillkommer ordinarie timpriser, resekostnader, reservdelar och frakter.

KONTAKT:
021-15 16 00

Öppet: Vardagar 07:00-16:30
info@traktornord.se

KONTOR/EKONOMI:
Öppet: Vardagar 08:00-17:00

FÖRSÄLJNING:
Öppet: Vardagar 08:00-16:30

RESERVDELAR:
Öppet: Vardagar 07:00-16:30

VERKSTAD:
Öppet: Vardagar 07:00-16:00

BESÖKSADRESS:
Vivelgatan 5, 721 35 Västerås

FAKTURAADRESS:
Lövstalöt, 755 93 Uppsala

FÖRSÄLJNING

FÖRSÄLJNING

Öppettider: 07:30-16:30

021-15 16 00

info@traktornord.se

Peter Larsson

Säljare: Lantbruk

070-238 28 50

021-15 16 04

peter.larsson@traktornord.se

Peter Hjelte

Säljare: Lantbruk

070-109 15 63

021-15 16 03

peter.hjelte@traktornord.se

Torbjörn Jansson

Säljare: Skog & Entreprenad

070-313 00 31

021-15 16 05

torbjorn.jansson@traktornord.se

Alexander Vedh

Säljare: Lantbruk

070-425 82 72

021-15 16 02

alexander.vedh@traktornord.se

SERVICE

SERVICE

Öppettider: 07:00-16:00

021-15 16 15

info@traktornord.se

Martin De Vos

Verkmästare: Lantbruk

021-15 16 23

martin.devos@traktornord.se

Fredrik Andersson

Verkmästare: Entreprenad & övrigt

021-15 16 26

fredrik.andersson@traktornord.se

RESERVDELAR / BUTIK

RESERVDELAR / BUTIK

Öppettider: 07:00-16:30

021-15 16 10

vasteras-butiken@traktornord.se

Thomas Wickman

Reservdelar
thomas.wickman@traktornord.se

Anders Björkström

Reservdelar
anders.bjorkstrom@traktornord.se

Erik Westerlund

Reservdelar
erik.westerlund@traktornord.se

ADMINISTRATION

ADMINISTRATION

Öppettider: 08:00-17:00

018-18 30 80

info@traktornord.se